Aliance Creative
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elise

4 posters

Goto down

Elise Empty Elise

Příspěvek  Elise 11/6/2010, 20:54

Tak nieco o mne Very Happy
Volam sa Miroslav a som z Presova - mestecka na vychodnom slovensku
S L2 som zacal ked som mal doma svoj prvy internet cca pred 4 rokmi este na starte C4 servra menom DarkAngels (dnes VGOS) na co ma nahovoril kamos ktory to hral uz skor. Uz vtedy s nejakymi dalsimi ludmi zalozili klan RedDragons do ktoreho som sa pridal aj ja. Moja prva postava bolo sws na radu kamosa a v klane som bol jediny. Prekusanim sa cez tazke casy magov ked so mnou nikto nechcel expit a kedy som uvazoval o zmazani sws som sa dopracoval az na zastupcu CL a viacnasobneho hera nepostradatelneho na vacsine akcii pod nickom Keira. A tak nejak sa mi tento char vryl do srdca Smile
Po skonceni tohto (vtedy uz interlude) servra som s par kamaratmi siel skusit ofik s zacinajucou graciou. Spociatku to bola zabava a zas nieco nove a prevazilo to aj fakt ze za to trebalo platit. Postupom casu to tam slo dole vodou a to ako nedostatkom zabavy a zvysujucou sa cenou, tak aj hadkami s niektorymi osobami. A tak zaciatkom tohto roka som s ofikom sekol a dal si pauzu. Ale ako kazdy spravny zavislak som to nevydrzal a skusil to zase na vgose najprv v nejakom mensom klane (DoomLegion) ktory som myslel ze sa podari vytiahnut na trosku lepsiu uroven. Avsak po nejakom case som zistil ze niektory ludia su proste "divny" a tak som skoncil tu Very Happy

Elise

Male Cancer Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 29. 05. 10
Age : 37

Návrat nahoru Goto down

Elise Empty Re: Elise

Příspěvek  Andrew 11/6/2010, 23:11

nj, s sws jsou tezky zacatky, ale pak se dost hodi a na vyssim lvl s great wolfem uz i dost vydrzi. Na jednu stranu me to strasne stvalo, ale na druhou kdyz jsem sel na chvili na coex, tak jsem si zalozil taky sws Very Happy
Andrew
Andrew
Admin

Male Libra Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 18. 04. 10
Age : 43
Location : Kralupy n. Vlt.

https://final.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Elise Empty Re: Elise

Příspěvek  Kelisova 12/6/2010, 03:10

Mě swsko zkazilo hru ... dříve jediné sws v tomto clanu Wink
Kelisova
Kelisova

Male Capricorn Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 05. 10
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Elise Empty Re: Elise

Příspěvek  Sloth 12/6/2010, 09:00

Obdivuju lidi, co vytáhnou aktiv SwS hodně vysoko Wink
Sloth
Sloth

Male Scorpio Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 05. 10
Age : 37
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Elise Empty Re: Elise

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru