Aliance Creative
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miselka

Goto down

Miselka Empty Miselka

Příspěvek  Miselka 12/6/2010, 12:51

Tak já se jmenuju Michal. Jsem z Uherské Hradiště a teď studuju v Ostravě VŠ. Btw jsem s Marshallem na kolejích na jednom pokoji Miselka 798132 Lineage jsem začal hrát na střední v prváku když mi to ukázal spolužák. Začínal jsem ještě na gameparku na C4, první postava byl orc, ale toho jsem udělal jen na první přestup, ptože tam byl malý rate Very Happy a taky proto že sme odešli zkusit server darkangels Wink tady jsem zůstal nejdýl a pamatuju kdy bylo online 1500 lidí Very Happy na C4, pozděj jsem hrál Interlude.. Chtěl jsem zkusit asi po roce nějaký jiný rate tak jsem vyzkoušel onlinegamers, ale začali se tam dít jakési věci s placením a tak, tak jsem šel radši pryč a dal si pauzu Wink ted jsem se vrátil na vgos, ale brzo byl Wipe, tak jsem toho na chvilu nechal Smile Zase jsem začal občas hrát když byl na vgosu Kamael, ale bylo to jen takové příležitostné hraní, nikdy jsem neměl tak vysoký lvl jako ted Smile No a myslím že ted teprve poznávám to pravé Lineage Miselka 165169
Jinak moje postavy za mou Lineage kariéru byly: Warsmith, BountyHounter, Spellhowler, Gladiator, Prophet, ShilienElder. A současné Soultaker 79 a AbyssWalker 63 Smile

Doufám že to není moc dlouhé Very Happy
Miselka
Miselka

Male Gemini Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru