Aliance Creative
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kella

2 posters

Goto down

Kella Empty Kelisova

Příspěvek  Kelisova 6/6/2010, 02:33

Já začínal cca před třemi lety, kdy mi ti kamarád na zš pokazil život Wink. Začínal sem na IL vgosu v době kdy už ewc stále nějakách 40 mega (kdo tam hrál tka si to možná pamatuje) tam sem chrál s Chonsem kterej mi vysvětlil většinu základních věcí(závidim mu jeho trpělivost, bejt jim tak mě asi zastřelim) např. sem se ho ptal co to znamená afk :-D(asi tejden potom co sem to vídal-strašně sem se styděl Very Happy). Když bylo už IL tak nějak v koncích tak sem šel na IceOnline (nick Skillerinka) kde sem nějakou dobu hrál, potom sme střídal různý HRka až sem se dostal k heru Razz. Potom sem se zase vrátil na Ice (teď už pod nickem DimaX). Když sem se tam asi po půl roce začal nudit vrátil sme se k střídání HRek až do doby kdy sme si dal od L2 pauzu, ta netrvala moc dlouho protože když na vgosu spustili kamael(tušim že první server po IL) nesměl sme tam chybět, tak sem hrál chvíli u zbujů a potom to zas šlo nějak do kytel -> HRka Very Happy, pauza a potom sem se opět vrátil na vgos hellbound, kde sem znova potkal chonseho a tak sem zakempil u škorpiků Smile a tady hraju rok s nějakejma kratšíma/ či delšíma pauzama. A Lineage totálně nenávidim Very Happy.
PS: Doufám že vás to unudilo k smrti.
Kelisova
Kelisova

Male Capricorn Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 05. 10
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Kella Empty Re: Kella

Příspěvek  Andrew 6/6/2010, 15:39

no vida, preci jen se nasel jeden odvazlivec cheers Super, jen tak dal... Twisted Evil
Andrew
Andrew
Admin

Male Libra Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 18. 04. 10
Age : 43
Location : Kralupy n. Vlt.

https://final.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kella Empty Re: Kella

Příspěvek  Kelisova 6/6/2010, 21:10

Děkuji ;D
Kelisova
Kelisova

Male Capricorn Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 05. 10
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Kella Empty Re: Kella

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru