Aliance Creative
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omluva

2 posters

Goto down

Omluva Empty Omluva

Příspěvek  Arwenka 10/1/2011, 15:07

Jelikož se na mě někteří stále zlobíte, řeknu aspoň pár slov k tomu, proč jsem jinde a tak dále:
Mnozí z vás ví, že jsem chtěla kariéru CL ukončit už několikrát, byl čas svěřit klan někomu novému, někomu, kdo vás trošku zvedne ze židli:) Jenže každý můj náznak skončil zamítnutím pomocí mailů a pm. Tak jsem nejdříve jen zkoušela jiný server, kde by se mi líbilo. A možná trošku drsným způsobem, za který se omlouvám, prostě zmizela. Nezlobte se na mě, nemám nic proti nikomu z vás, teda nic zásadního, strašně mi chybíte. S některými jsem byla dost dlouho, s některými méně. Nevím, jestli se vrátím, server kde jsem teď mi vyhovuje, většina věcí funguje.
Arwen prostě odešla na vejminek.
Crying or Very sad
Arwenka
Arwenka

Female Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 23. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Omluva Empty Re: Omluva

Příspěvek  Leshiara 11/1/2011, 00:14

Ahojky Omluva 79150 ,
taky nám chybíš...
Já osobně nemám problém s tím, že jsi opustila server nebo že jsi už nechtěla nadále dělat CL, ale trochu mě zamrzelo, že jsem se to dozvěděla spíš tak náhodou od někoho jiného, na místě by bylo nějaké vysvětlení, případně návrhy řešení (dělejte někdo CL, pojďte se mnou jinam...) a rozhodně osobní oznámení na základě mailu...
Myslím, že každého z nás někdy napadlo jít někam jinam, kde to lépe funguje, ale nová parta se nedává do kupy tak snadno a pro mě, protože nemám zas až tolik volného času, by byl problém dostat se na pozici, na které jsem teď tady.
Tak nějak jsem brala CL za kapitána lodi, takže kdybys nejdřív dala CL Lucille a pak případně odešla jinam, lidi by to brali lépe...
Ale to už je teď jedno. Doufám, že ti spokojenost na novém serveru vydrží a občas se zajdeš podívat nebo pokecat Wink
Leshiara
Leshiara

Female Cancer Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 19. 04. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru